👈 فروشگاه فایل 👉

پروپوزال تعیین عوامل موثربر قیمت مسکن در شهربندرعباس

ارتباط با ما

... دانلود ...

پروپوزال تعیین عوامل موثربر قیمت مسکن در شهربندرعباس

پروپوزال  تعیین عوامل موثربر قیمت مسکن در شهربندرعباس

دارای 15 صفحه وبا فرمت ورد وقابل ویرایش می باشد.

عنوان پروپوزال:  تعیین عوامل موثربر قیمت مسکن در شهربندرعباس

تعداد صفحه: 15صفحه

فونت: B ZAR

فاصله سطرها: 1.15

منابع فارسی و لاتین: دارد

پرسشنامه و ضمائم: دارد

بندهای پروپوزال: عنوان، مقدمه، بیان مسئله، اهمیت و ضرورت تحقیق، اهداف پژوهش (هدف اصلی، اهداف جزئی)، فرضیه های پژوهش، تعریف مفاهیم پژوهش (تعریف مفهومی، تعریف عملیاتی)، روش تحقیق، طرح پژوهش، ابزار اندازه گیری، روش تجزيه و تحليل داده ها و...

پروپوزال مدیریت اجرایی

تعیین عوامل موثربر قیمت مسکن در شهربندرعباس

مقدمه:

مسکن یکی از بخشهای مهم اقتصاد ایران است که وضعیت آن برای همه مردم،مهم است.برخی از افزایش قیمتها در این حوزه خوشحال میشوند و عده ای از کاهش قیمتها،برخی از رونق وشایدعده ای از رکود.بخش عمده ای از سرمایه گذاری سالانه در تشکیل دارایی ثابت وسرمایه گذاری بلند مدت شخصی خانوارهای ایرانی ونیز بخش قابل توجهی از سرمایه گذاری در دارایی ثابت شرکت های ایرانی،مربوط به این بخش است.تورم،رکود ویا رونق مسکن توسط اکثریت مردم دنبال میشودواز جذابیت خبری خاصی برخوردار است.از سوی دیگر مبحث اجاره بها برای کسانی که سرمایه لازم برای حضور در بخش سرمایه گذاری مسکن را ندارند،اهمیت دارد.

انتظار می رود که ادامه رکود جهانی اقتصاد باعث کند شدن رشد قیمت های مسکن شود. با این حال، حتی اگر رکود اقتصادی هم برطرف شود ،در صورتی که ثروتی که به شکل سهام نگهداری می شده است یکی از عوامل تعیین کننده تقاضای مسکن باشد، قیمت های مسکن ممکن است همچنان کاهش یابد.

از آنجا که نوسانات قيمت مسكن تاثير مستقيمي روي سطح فعاليتهاي اقتصادي دارد و تواما مصرف و سرمايه¬گذاري را تحت تاثير قرار مي¬دهد، مساله رشد بالاي قيمت¬ها در سالهاي اخير توجه سياستگذاران و اقتصاددان¬هاي كشور را به خود جلب كرده است. با توجه به اهميت اين مساله ، در اين پژوهش با رويکرد کلان به بررسي علل رشد شديد و مداوم قيمتها در بازار مسكن درکلان¬شهرهاوشهرهای بزرگ ايران به ویژه در شهر بندر عباس پرداخته شده است.

👇محصولات تصادفی👇

بررسی جامعه شناسی کشاورزی پاورپوینت خلاقیت (creativity) پاورپوینت با موضوع بهداشت دهان و دندان بررسی سازمان و مدیریت بررسی کامل تغذیه و بهداشت غذا خانم ها در دوران بارداري