👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت تکنولوژی تعیین سطح در صنایع شیمیایی

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت تکنولوژی تعیین سطح در صنایع شیمیایی

دانلود پاورپوینت با موضوع پاورپوینت تکنولوژی تعیین سطح در صنایع شیمیایی دارای 28 اسلاید و با فرمت .ppt و قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد.

 

تعداد اسلاید : 28 اسلاید

فرمت فایل: پاورپوینت .ppt و قابل ویرایش

آماده برای : ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس

قسمتی از متن نمونه:

مقدمه در صنایع شیمیایی موارد بیشماری از نیاز به اندازه گیری سطح وجود دارد.اندازه گیری سطح مقدار مواد را در مقادیر اقتصادی مطلوب حفظ کرده و کیفیت محصول را بهبود می بخشد. از طرفی با جلوگیری از سرریزی و توقف سیستم یا اشفتگی فرایند، خروجی واحد را افزایش میدهد و باعث صرفه جویی در وقت ،هزینه و یا جلوگیری از اشفتگی در ورودی سیستم می شود. علاوه بر اندازه گیری سطوح مایعات و جامدات ،اندازه گیری سطوح پودرها خمیرها ودوغاب در شرایط صنعتی پیچیده نیاز است که این عمل با بخار، غبار گرد و خاک ،دما و فشارهای بالاهمراه است. برای اندازه گیری سطوح مواد، استفاده از یک تکنوژلوی مناسب نیست بلکه در ابتدا باید شرایط موجود بررسی شود سپس از تکنولوژی های متفاوت استفاده گردد.در بازار انتخاب های بیشماری وجود دارد که به طور کلی بر دو نوع اندازه گیری سطح متمرکز شده اند: 1-اندازه گیری نقطه ای 2-اندازه گیری پیوسته در اندازه گیری نقطه ای ، سطح مواد را در یک نقطه از پیش تعیین شده بررسی میکنند، که به این ترتیب از سرریزی و یا پایین آمدن مواد جلوگیری میشود اما در اندازه گیری پیوسته بر سطح مواد دائما نظارت میشود و هر گونه تغییری ثبت می گردد. بطور کلی اندازه گیری سطوح در صنایع شیمیایی به چهار شیوه زیر انجام میشود: مکانیکی الکترومکانیکی فشاری صوتی شناورهای مکانیکی و جابجا شوندها:

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت تهیه منحنی استاندارد به روش اسپکتروفتومتری پاورپوینت اثر توزیع های مختلف فعالیت در طی پروژه در شبکه های PERT پاورپوینت سم‌شناسي و مانيتورينگ دارو درماني بررسی كنترل هاي فشار در سیستم های تهویه و حرارتی کاراموزی احداث ساختمان مسکونی (پروژه بوشهر)