👈 فروشگاه فایل 👉

جهان در حال تحول و باز نگري نقش دانشگاهها در بازار کار

ارتباط با ما

... دانلود ...

جهان در حال تحول و باز نگري نقش دانشگاهها در بازار کار

تحقيق جهان در حال تحول و باز نگري نقش دانشگاهها در بازار کار

 متشکل از 29 صفحه ، در قالب word  قابل ويرايش و اماده پرينت

بخشی از محتوا ::

 آنچه در اين مطالعه مورد بررسي قرار گرفته، نقش دانشگاهها در آفرينش و مديريت تحولات اجتماعي و اقتصادی به ویژه در بازار کار است. تغييرات ساختاري در درخواستهای جامعه دانایی محور امروزی از دانشگاهها، تقاضای فزاینده زنان برای آموزش عالی در پاسخ به نیازهای بازار کار، همگانی شدن و توده ای شدن آموزش عالي، بومي شدن و نقش با اهمیت دانشگاهها در توليد و توسعه سيستم ابداعات ملي(NIS) ، تعریف جدیدی از نقش آفرینی دانشگاهها را در آتانه قرن 21 ارائه نموده است. اين مقاله با استفاده از روش بررسی اسنادی و تحلیل محتوا  به تجزيه و تحليل چگونگي توليد و توسعه سرمايه انساني و تحول در نيازهاي بازار کار مي پردازد. نيز تغيير چشم انداز فرا روي دانشگاهها و تحول در شکل و محتوا و چالشهاي فراروي نظام آموزشي عالي در قرن بيست و يکم مورد کنکاش قرار گرفته است. در پايان نيز جمع بندي و پيشنهاداتي در راستاي دست يافتن به پاسخهاي مناسب براي چالشهاي فراروي آموزش عالي در ابتداي قرن بيست و يکم عنوان گرديده است.

عبارات کليدي:

سرمايه انساني، سيستم ابداعات ملي ، توزيع برابر فرصتهاي ارتقا، کارايي داخلي آموزش، کارايي خارجي آموزش، بازار کار، اشتغال، یادگیری مادام العمر.

     

توجه: اعداد تک مربوط به اصطلاحات انگلیسی عبارات عنوان شده بوده و در پا نوشت آورده شده اند و اعداد داخل دو کمان () مربوط به یاداشت های متن بوده که در پایان مقاله توضیحات آنها آورده شده است.

مسئول مکاتبات

نشاني : اصفهان ، ميدان آزادي، دانشگاه اصفهان، دانشکده

👇محصولات تصادفی👇

کتاب pdf نقشه خوانی اندازه ها و علائم تلرانسها و انطباقات کد متلب مربوط به تحلیل خرپای 2 بعدی (ماتریس سختی) پیشینه تحقیق ومبانی نظری عدالت سازمانی جزوه تایپ شده ، رنگی و مصور ریاضی دهم دبیرستان - رشته های ریاضی و تجربی گزارش آزمایشگاه ترمودینامیک ( آزمایش موتور بنزینی)