👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت حسابداري ميانه

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت حسابداري ميانه

دانلود پاورپوینت با موضوع پاورپوینت حسابداري ميانه دارای 404 اسلاید و با فرمت .ppt و قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد.

 

تعداد اسلاید : 404 اسلاید

فرمت فایل: پاورپوینت .ppt و قابل ویرایش

آماده برای : ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس

قسمتی از متن نمونه:.

بسط و تكامل مباني نظري و عملي

حسابداري و گزارشگري مالي

شكي نيست كه هر گونه تصميم گيري درست براي سرمايه گذار در سطح بنگاههاي اقتصادي و تخصيص بهنيه منابع كمياب در جامعه مستلزم وجود اطلاعات مالي شفاف، كافي و قابل مقايسه مي باشد..

تعريف حسابداري

يكي از تعاريفي كه از حسابداري شده است، آن را «زبان تجارت» ناميده است علل انجـــــــام چنين نامگذاري متفاوت است. از يكسو در حسابـــداري نيز همانند يك زبان خارجي، برخي از قواعد،قطعي و صريح بوده و در خصوص برخي ديگر اختلاف نظر بين علمــــا حسابداري وجود دارد

تعربف ديگري بيان مي كند كه «حسابداري عبارت از مجموعه قواعد و روشهايي است كه با به كار گيري آنها، اطلاعاتي مالي و اقتصادي يك واحد اقتصادي جمع آوري، ثبت، طبقه بندي و به شكل گزارشهاي مالي تخليص مي شود تا جهت اتخاذ تصميم در اختيار اشخاص ذينفع قرار گيرد».

يكي ديگر از تعاريف انجام شده از حسابداري، تعريفي است كه انجمن حسابداري آمريكا – (AAA) از حسابداري ارائه مي نمايد.

« حسابداري فرايندي تشخيص، اندازه گيري و گزارش اطلاعات مالي است كه براي استفاده كنندگان اطلاعات مزبور، امكان قضاوت و تصميم گيريهاي آگاهانه را فراهم مي سازد».

استفاده كنندگان از اطلاعات مالي را به طور كلي به دو دستة متمايز مي توان تقسيم نمود:

1- استفاده كنندگان داخلي       

                                          2- استفاده كنندگان خارجي

از تعاريف بسيار معتبر و نسبتاً جديد حسابداري، تعريفي است كه در آن عنوان شده: « حسابداري يك سيستم اطلاعاتي است كه اطلاعات مالي مربوط به واحدهاي اقتصادي را اندازه گيري، پردازش و گزارشگري مي نمايد».

👇محصولات تصادفی👇

چگونه توانستم مشکل دیر آموزی دانش آموز حسن را در درس فارسی بهبود بخشم؟ پاورپوینت بيماريهاي كلزا پاورپوینت اهداف یادگیری (حیطه ها وسطوح) پاورپوینت مدل های رياضی پاورپوینت با موضوع دگرگونی های آب و‌‌‌‌ هوایی و ساز‌ و‌ کارهای حاکم بر‌آنها