👈 فروشگاه فایل 👉

تيزر تبليغاتي

ارتباط با ما

... دانلود ...

تيزر تبليغاتي

تحقيق تيزر تبليغاتي

 متشکل از 6 صفحه ، در قالب word  قابل ويرايش و اماده پرينت

بخشی از محتوا ::

 1- طرح مسئله:

تیزرهای تبلیغاتی در تلویزیون کشور ما زیاد پخش می شود و تأثیر بسزایی در خرید و آشنایی مردم از محصولات غذایی و... دارد. در این تحقیق قصد بر آن است که تأثیر تیزرهای تبلیغاتی مواد لبنی را بر مردم شهر اصفهان فهمیده و برای هرچه بهتر شدن این تیزرها تلاش شود.

مواد لبنی بخش زیادی از سبد غذایی خانوار را تشکیل می دهد. مراحل تولید و پاکیزه سازی مواد و افزودن مواد مختلف به آن بسیار مهم است و باید مورد بررسی قرار گیرد. البته استفاده از مواد افزودنی در سالهای اخیر در کشور ما اهمیت بالایی داشته و در انتخاب مردم مهم است.

همچنین باید توجه کرد که تیزری موفق است که با حسن نیت و راست گویی مخاطبان را هرچه بهتر با محصولات آشنا کرده و به استفاده ی هرچه بیشتر مردم کشور از محصول ترغیب کند.

همچنین برای آشنایی بیشتر مردم با تنوع تولید این مواد و خواص و چگونگی تولید باید با تیزرهایی هرچه قویی تر به این مهم دست یافت.

البته در خرید مواد لبنی مانند دیگر مواد قیمت نقش بسزایی داشته و در نوع انتخاب مردم(یارانه ای، غیر یارانه ای) تأثیر بالایی دارد.

2- اهداف:

اهداف نزدیک: بالابردن سطح تأثیر گذاری تیزرها به ویژه تیزرهای مواد لبنی بر مردم شهر اصفهان

اهداف دور: فرهنگ سازی برای مصرف مواد لبنی در کشور و جلوگیری از بیماری های مختلف ناشی از کمبود ویتامین های موجود در مواد لبنی

3- پیشینه ی تحقیق:

با تحقیقات به عمل آمده از سایت های مختلف متن قابل ملاحظه ای در این مورد یافت نشد، البته به جز مقالاتی که به بحث تبلیغات به طور کلی و اجمالی پرداخته بودند.

شاید دلیل پیدا نکردن آن این بوده که جمله یا عبارت درستی جستجو نشده، یا به دلیل نداشتن آدرس سایت مناسب اطلاعات درستی به دست نیامد. شاید واقعا در این مورد تحقیق جامعی برای مردم شهر اصفهان انجام نشده. البته کتاب یا پایان نامه ای نیز در این مورد یافت نشد تنها منبع اطلاعات تحقیق کتابخانه ی دانشگاه نجف آباد و کتابخانه ی دانشگاه فنی و حرفه ای اصفهان است.

4- سؤالات تحقیق:

1- در خرید مواد لبنی چه چیزی برای مردم اصفهان از اهمیت بالاتری برخوردار است؟

2- تیزرهای مواد لبنی چه قدر روی خرید مردم اصفهان تأثیر دارد؟

3- در کانالهای مختلف تلویزیون ایران چه میزان تیزر مواد لبنی پخش می شود؟

4- در تیزر مواد لبنی استفاده از فضای طبیعت و فضای منزل بیشتر مورد توجه مردم اصفهان است یا تصاویر انیمیشن؟

5- در تیزر مواد لبنی  باید چه خصوصیاتی از محصول مطرح شود؟

6- آیا تیزر می تواند برای مصرف بیشتر مواد لبنی فرهنگ سازی کند؟

7- آیا یک تیزر در مطرح شدن کارخانه ای تأثیر گذار است؟

8- آیا تیزر تضمینی برای فروش بیشتر و کیفیت بهتر است ؟

5- فرضیات:

1- در خرید مواد لبنی برای مردم اصفهان پاستوریزه بودن، پاکیزگی کارخانه تولید کننده، میزان مواد افزودنی به خصوص مواد نگه دارند

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت خشم در بچه ها و کودکان پاورپوینت با موضوع مدیریت فرآیند روانشناسی درک متقابل پروپوزال تعیین عوامل موثربر قیمت مسکن در شهربندرعباس پکیج کامل جزوه + ویدئوهای نمونه سوالات طبقه بندی شده فصل دوم امتحانات نهایی ریاضی سوم انسانی.