👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت با موضوع ارزیابی کار واحد حسابرسی داخلی

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت با موضوع ارزیابی کار واحد حسابرسی داخلی

دانلود پاورپوینت با موضوع ارزیابی کار واحد حسابرسی داخلی دارای 19 اسلاید و با فرمت pptx و قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد.

تعداد اسلاید : 19 اسلاید

فرمت فایل: پاورپوینت ppt و قابل ویرایش

آماده برای :  ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس

قسمتی ازمتن اسلایدها :

ارزیابی کار واحد حسابرسی داخلی

طبق بخش 61 استانداردهای حسابرسی، حسابرس مستقل باید از فعالیتهای واحد حسابرسی داخلی واحد مورد رسیدگی شناخت داشته باشد و مربوط بودن آن به کار حسابرسی را مورد ارزیابی قرار دهد.

اگر کار حسابرس داخلی به اهداف حسابرسی صورتهای مالی مربوط باشد، حسابرس مستقل ممکن است تصمیم بگیرد بخش مشخصی از کار انجام شده توسط حسابرس داخلی را به منظور افزایش کارایی حسابرسی مورد استفاده قرار دهد.

پیش از استفاده از کار واحد حسابرسی داخلی ، حسابرس مستقل باید واحد حسابرسی داخلی را ارزیابی و روشهای حسابرسی را نسبت به کار انجام شده توسط حسابرس داخلی اعمال کند.

بخش 61 استانداردهای حسابرسی بر این نکته تاکید دارد که حتی در صورت استفاده از کار حسابرس داخلی برای تعدیل ماهیت ، زمان بندی اجرا ، یا حدود روشهای حسابرسی مستقل، مسئولیت اظهار نظر نسبت به صورتهای مالی، تنها به عهده حسابرس مستقل است.

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت قوانین و مقررات حمل و نقل بین المللی پاورپوینت سیستم های عامل توزیع شده قراردادهاي توافق Agreement Protocols بررسی کاشت، داشت و برداشت زرشک پاورپوینت مديريت استراتژیك ازایده تا عمل دانلود جزوه باکتری شناسی اختصاصی و بیماری های باکتریایی دام پزشکی